Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty k prodeji" odpovídá 9 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Byty 3+1, 63m² - ul. V Zálomu, Ostrava - Zábřeh

Prodej, Byty 3+1, 63m² - ul. V Zálomu, Ostrava - Zábřeh2 200 000 Kč

Nabízíme krásný, slunný byt se zasklenou lodžií po kompletní rekonstrukci ve velmi žádané lokalitě na ulici V Zálomu. V bytě budou nové omítky, el.rozvody, podlahy, SDK podhledy s bodovkami, interierové dveře, koupelna s wc, kuchyňská linka se všemi spotřebiči a pračka. Do bytu lze zajistit..

Lokalita: V Zálomu, Ostrava - Zábřeh

Prodej, Byty 2+1, 61m² - ul.Dr.Martínka, Ostrava

Prodej, Byty 2+1, 61m² - ul.Dr.Martínka, Ostrava1 890 000 Kč

Exkluzivně nabízíme byt po kompletní rekonstrukci 2+1 se dvěma balkóny. Byt je možno převézt do OV, cena je včetně částky za převod. V bytě budou vyměněny el.rozvody, podlahy, SDK podhledy s bodovým světly, interiérové dveře s obložkami, kompletní rekonstrukce koupelny ve které bude vana i..

Lokalita: Dr. Martínka, Ostrava

Prodej, Byty 4+1, 73m² -ul.Josefa Suka, Frýdek-Místek

Prodej, Byty 4+1, 73m² -ul.Josefa Suka, Frýdek-Místek2 200 000 Kč

Nabizime Vám velmi krásný byt v osobním vlastnictví o velikosti 4+1. Byt je připraven k nastěhování, nejsou nutné žádné zásadní úpravy. Byt se nachází v žádané lokalitě sídliště Riviéra, v klidné ulici mimo hlavní cesty, s výhledem do zeleně. Elektrické spotřebiče v kuchyňské lince jsou nové,..

Lokalita: Josefa Suka, Frýdek-Místek - Místek

Prodej, Byty 2+1, 52m2- Karviná - Mizerov

Prodej, Byty 2+1, 52m2- Karviná - Mizerov750 000 Kč

Nabízíme krásný byt 2+1, o velikosti 52m2, s lodžií na ulici Majakovského v Karviné. Byt je po rekonstrukci, má zděné jádro, nová plastová okna, omítky a plovoucí podlahy. V místě najdete vše potřebné, parkování u domu, obchody, MŠ, ZŠ, MHD. Neváhejte zavolat a přijďte se podívat.

Lokalita: Majakovského, Karviná - Mizerov

Prodej, Byty 2+1, 55m2 - Průkopnická, Ostrava - Zábřeh

Prodej, Byty 2+1, 55m2 - Průkopnická, Ostrava - Zábřehrezervováno

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví, dispozičně 2+1, se zasklenou lodžii, s neprůchozími pokoji, ve velmi zajímavé a žádané lokalitě. Byt v tomto okamžiku prochází kompletní rekonstrukcí, vše v bytě bude nové, včetně elektrických rozvodů, omítek, podlah, koupelny a wc, kuchyňské linky.....

Lokalita: Průkopnická, Ostrava - Zábřeh

Prodej, Byt 1+1, 42m², Ostrava - Poruba, ul. Mongolská

Prodej, Byt 1+1, 42m², Ostrava - Poruba, ul. Mongolskárezervováno

V zastoupení majitele Vám nabízím ke koupi byt v osobním vastnictví s balkonem, o dispozici 1+1, výměrou 42m², po kompletní rekonstrukci v perfektní lokalitě Ostravy-Poruby. Jedná se o zajímavou investiční příležitost, jelikož za 4 roky bude nájem ponížen na 2 000,- Kč/měsíčně. Byt se nachází..

Lokalita: Mongolská, Ostrava - Poruba

Prodej, Byt 2+1, 53m², Ostrava - Zábřeh, ul. Bolotovova

Prodej, Byt 2+1, 53m², Ostrava - Zábřeh, ul. Bolotovova800 000 Kč

V zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout ke koupi družstevní byt, o výměře 53m². Byt se nachází ve 3. NP z celkových 4. NP, na ulici Bolotova. Byt je v původním stavu, dispozičně dobře řešen. Velmi prostorná kuchyně nabízí bezproblémově místo pro pohodlné umístění velkého jídelního..

Lokalita: Bolotova, Ostrava - Zábřeh

Prodej, Byt 1+1, 43 m², Paskov, ul. Nádražní

Prodej, Byt 1+1, 43 m², Paskov, ul. Nádražnírezervováno

V exkluzivním zastoupení majitele si Vám dovoluji nabídnout ke koupi byt v osobním vlastnictví, velkometrážní: 43m², s balkonem, dva sklepy a po kompletní rekonstrukci. Byt prošel rekonstrukcí v roce 2016. V nové kuchyni jsou zabudovány všechny důležité spotřebiče jako lednice, indukční varná..

Lokalita: Nádražní, Paskov

Prodej, Byt 2+1,  56 m², Ostrava - Poruba, ul. Rabasova

Prodej, Byt 2+1, 56 m², Ostrava - Poruba, ul. Rabasovaprodáno

Byt 2+1 v osobním vlastnictví, 4NP/7NP, po luxusní rekonstrukci, na ul. Rabasova, Ostrava - Poruba. Nabízíme exkluzivně byt 2+1 po luxusní a finančně nákladné rekonstrukci v hodnotě 450.000 Kč. V kuchyni je nová kuchyňská linka ve vysokém lesku včetně vestavěných spotřebičů (digestoř, plynová varná..

Lokalita: Rabasova, Ostrava - Poruba