Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii pozemky" odpovídá 8 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1690 m², Horní Suchá

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1690 m², Horní Suchá485 000 Kč

Nabízím k prodeji pozemek o celkové výměře 1690m2 v obci Horní Suchá. Na hranici pozemku, který je rovinatý, jsou kompletní sítě, tedy plyn, voda i elektřina. Na části pozemku je ochranné pásmo elektrického vedení. Pozemek je oplocen ze všech stran a na pozemek vede příjezdová asfaltová cesta...

Lokalita: Horní Suchá

Prodej, pozemek pro bydlení, 4372 m², Šenov

Prodej, pozemek pro bydlení, 4372 m², Šenovinfo v RK

Vysněné místo pro Váš dům. Společnost Certifis nabízí k prodeji krásný pozemek v žádané lokalitě Šenova, o rozloze 4372 m2 , část určená k výstavbě má výměru 1820 m2 a nestavební část 2552 m2. Pozemek je mírně svažitý, celý den prosluněný, dobře dostupný. Inženýrské sítě v dosahu pozemku a ve..

Lokalita: Šenov

Prodej, Pozemek pro bydlení, 1 471m2,  Ostrava - Polanka nad Odrou

Prodej, Pozemek pro bydlení, 1 471m2, Ostrava - Polanka nad Odrou2 132 950 Kč

Hledáte bydlení v blízkosti Ostravy - Poruby v klidném prostředí s výhledem na Beskydy, ale i s dostupnou občanskou vybaveností? Nabízíme exkluzivně k prodeji velmi pěkný, rovinatý, slunný pozemek obdelníkového tvaru v atraktivní lokalitě obvodu Polanka nad Odrou, okr. Ostrava. Stavební..

Lokalita: Ostravská, Ostrava - Polanka nad Odrou

Prodej, Pozemky pro bydlení, 4 635 m², Komorní Lhotka

Prodej, Pozemky pro bydlení, 4 635 m², Komorní Lhotka685 Kč za m2

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi pozemek v obci Komorní Lhotka. Pozemek je stavební a je možno jej například rozparcelovat na více samostatných parcel, tak jak vidíte v galerii na přiloženém plánku. Obec Komorní Lhotka je vyhledávaná podhorská oblast vzhledem k její dostupnosti do měst (ve..

Lokalita: Komorní Lhotka

Prodej, Pozemek pro bydlení, 1 500 m², Ostrava - Krásné Pole

Prodej, Pozemek pro bydlení, 1 500 m², Ostrava - Krásné Pole1 600 Kč za m2

Společnost Certifis Vám nabízí k prodeji krásný pozemek v žádané lokalitě, o rozloze 1 500 m2. Pozemek se nachází směrem Pustá Polom. Inženýrské sítě (elektřina, voda, plyn) se nacházejí na hranici pozemku. K pozemku vede zpevněná příjezdová cesta. Pro více informací, či nezávaznou..

Lokalita: Ostrava - Krásné Pole

Prodej, Pole, 5 527 m², Vřesina u Ostravy

Prodej, Pole, 5 527 m², Vřesina u Ostravy530 Kč za m2

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji pozemek, který je zatím vedený jako orná půda. Je podána žádost o změnu v Úz. plánu na stavební. Pozemek se nachází na samotě v žádané lokalitě Vřesina u Ostravy o výměře 5 527 m2 s příjezdovou cestou v dobré dostupnosti. Na pozemku je elektřina a voda...

Lokalita: Vřesina

Prodej, Pozemek pro bydlení, 1 396 m², Havířov - Prostřední Suchá

Prodej, Pozemek pro bydlení, 1 396 m², Havířov - Prostřední Suchá900 Kč za m2

Společnost Certifis Vám nabízí k prodeji dva krásné sousední pozemky v hezké lokalitě, kdy každý je o rozloze 698 m2. Pozemky jsou v současné době vedeny v katastru nemovitostí jako jeden celek o celkové výměře 1 396 m2, nicméně majitel souhlasí s jejich rozdělením na ideální polovinu...

Lokalita: U Hřiště, Havířov - Prostřední Suchá

Prodej, Pozemky pro bydlení, 2 000 m², Hukvaldy - Krnalovice

Prodej, Pozemky pro bydlení, 2 000 m², Hukvaldy - Krnalovice1 240 Kč za m2

Realitní kancelář CERTIFIS Vám nabízí k prodeji 2 stavební parcely v obci Hukvaldy, část Krnalovice, o výměře 1 000 m2 každá. Parcely jsou vedle sebe, ohraničené novým plotem s možností sjednotit je v jeden celek. Nachází se ve velmi krásné a tiché lokalitě, na kraji obce, v přírodě. Inženýrské..

Lokalita: Hukvaldy - Krnalovice