Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy" odpovídá 10 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Rodinný dům, 122 m², Horní Domaslavice, okr. Frýdek-Místek

Prodej, Rodinný dům, 122 m², Horní Domaslavice, okr. Frýdek-Místek4 550 000 Kč

Společnost Certifis Reality nabízí hrubou stavbu rodinného domu 4+kk, se zastřešenou terasou, zastavěnou plochou 150m2, na slunném pozemku o výměře 1 410 m2. Dům je na klidném místě s veškerou občanskou vybaveností. Nejvhodnější doba ke koupi tohoto domu je právě v době jeho výstavby, kde je..

Lokalita: Horní Domaslavice

Prodej, Rodinný dům,131 m², Horní Domaslavice, okr. Frýdek-Místek

Prodej, Rodinný dům,131 m², Horní Domaslavice, okr. Frýdek-Místek4 990 000 Kč

Společnost Certifis Reality Vám exkluzivně nabízí k prodeji novostavbu rodinného domu, dispozičně 4+kk, stojící na slunném a rovinatém pozemku o celkové výměře 1 584 m2, v obci Horní Domaslavice. Vše pro lepší představu zakresleno v půdorysu, který naleznete ve fotogalerii. Dům díky oknům o..

Lokalita: Horní Domaslavice

Prodej, Rodinný dům, 287 m², Baška - Kunčičky u Bašky

Prodej, Rodinný dům, 287 m², Baška - Kunčičky u Bašky2 800 000 Kč

Potřebujete rodinný dům, který má dvě samostatné bytové jednotky? Uvažujete o pořízení penzionu v turistické lokalitě? Rodinný dům který Vám zde nabízíme splňuje obě varianty - bydlení i možnost podnikání v turisticky atraktivní lokalitě Kunčičky u Bašky. Do Beskyd je to blízko, velmi blízko..

Lokalita: Baška - Kunčičky u Bašky

Prodej, Rodinné domy, Nový Jičín - Žilina

Prodej, Rodinné domy, Nový Jičín - Žilina3 050 000 Kč

Nabízíme za skvělou cenu rodinný dům v Novém Jičíně - Žilině. Dům je dvougenerační se samostatnými vchody. Přízemí disponuje bytem o velikosti 2+1, patro bytem 3+1. Z patra je přístup na dřevěnou zastřešenou terasu obrostlou břečťany. Na střeše jsou umístěny solární panely, které vytápí nový..

Lokalita: Potoční, Nový Jičín - Žilina

Prodej, Chata, 150m² - Lichnov u Nového Jičína

Prodej, Chata, 150m² - Lichnov u Nového Jičína1 700 000 Kč

Nabízíme celoročně obyvatelnou, krásnou chatu v lokalitě Horečky, k.ú.Lichnov u Nového Jičína. Chata je kompletně vybavená, má vlastní studnu, přívod el.energie, altán s krbem a srubovou chatku, kterou je možné použít a přestavět na saunu. Chata je z části zděná, horní část je srubová s..

Lokalita: Lichnov

Prodej, chata 3+1, Bukovec

Prodej, chata 3+1, Bukovecinfo v RK

Nabízíme chatu v krásném horském prostředí, k.ú.Bukovec. Jedná se o přestavěný luxusní mobilní dům, ke kterému je přistavěna po celé délce zastřešená terasa. Celá stavba je energeticky soběstačná díky instalaci fotovoltaické elektrárny na střeše garáže, která je součástí prodeje, napojena na..

Lokalita: Bukovec

Prodej, Rodinný dům, Klimkovice, ul. Pod Kinem

Prodej, Rodinný dům, Klimkovice, ul. Pod Kinem3 999 000 Kč

Pokud stále nevíte, zda pořídit dům, nebo byt, mohla by být právě tato nabídka pro Vás zajímavá. Nenáročný dům na údržbu zejména díky menší zahradě, která ale bohatě stačí k tomu, abyste si na ni vychutnali ranní kávu, posezení s přáteli při grilování, případně na ni umístili dětský bazén...

Lokalita: Pod Kinem, Klimkovice

Prodej, rodinný dům 6+kk, 340 m², Hlučín, ul. Okružní

Prodej, rodinný dům 6+kk, 340 m², Hlučín, ul. Okružnícena k jednání

Nabízíme ke koupi řadový dům v obci Hlučín, část Roviny. Charakteristika nemovitosti: Pozemek o velikosti 400 m2, se zastavěnou plochou 85 m2, a zahradou 287 m2, která je pěkně udržovaná. Na zahradě betonové jezírko a zahradní domek. Příjezdová plocha, může být využita jako plocha parkovací,..

Lokalita: Okružní, Hlučín

Prodej, rodinný dům, Ostrava - Proskovice

Prodej, rodinný dům, Ostrava - Proskovice3 700 000 Kč

Nabízíme Vám nemovitost o užitné ploše 120 m2 k rodinnému bydlení v okrajové části Proskovic, mimo hlavní silnici. Tato nemovitost má vlastní studnu, kterou můžete využít k zavlažování zahrady v letních měsících. Dále je vybudované umělé jezírko, které doposud slouží ke koupání. K vytápění..

Lokalita: Ostrava

Prodej, Chata, 62 m², Řeka, okr. Frýdek-Místek

Prodej, Chata, 62 m², Řeka, okr. Frýdek-Místekrezervováno

Společnost Certifis Reality Vám nabízí k prodeji velmi pěknou chatu s číslem evidenčním v obci Řeka s dispozicí 3+1 v klidném a tichém prostředí CHKO, obklopena lesy s krásným výhledem do okolí. Chata je částečně podsklepená, má dvě podlaží, v přízemí se nalézá kuchyň a obývací pokoj, v patře..

Lokalita: Řeka 211