Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy" odpovídá 7 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Rodinný dům, 287 m², Baška - Kunčičky u Bašky

Prodej, Rodinný dům, 287 m², Baška - Kunčičky u Baškyinfo v RK

Potřebujete rodinný dům, který má dvě samostatné bytové jednotky? Uvažujete o pořízení penzionu v turistické lokalitě? Rodinný dům který Vám zde nabízíme splňuje obě varianty - bydlení i možnost podnikání v turisticky atraktivní lokalitě Kunčičky u Bašky. Do Beskyd je to blízko, velmi blízko..

Lokalita: Baška - Kunčičky u Bašky

Prodej, rodinný dům, Ostrava - Proskovice

Prodej, rodinný dům, Ostrava - Proskoviceinfo v RK

Nabízíme Vám nemovitost o užitné ploše 120 m2 s širokou možností využití, jak k rodinnému bydlení, tak ke komerčním účelům v okrajové části Proskovic - blízko Ostravy. Nemovitost se nachází na pozemku o velikosti 2107 m2. Tato nemovitost má vlastní studnu, kterou můžete využít k zavlažování..

Lokalita: Ostrava

Prodej, Rodinný dům, 133 m², Ostrava - Petřkovice

Prodej, Rodinný dům, 133 m², Ostrava - Petřkovice3 780 000 Kč

Nabízíme Vám rodinný celopodsklepený dům 4+kk s garáží a pozemkem o výměře 487 m2 , v žádané lokalitě Petřkovic, která se nachází severně od Ostravy. Rodinný dům obdélného půdorysu o dispozici 4+kk o výměře 133 m2 s garáží je v přízemí řešen obytnou a také ložnicovou částí, kde tato část domu je..

Lokalita: U Jana, Ostrava - Petřkovice

Prodej, Rodinný dům,160 m², Horní Domaslavice, okr. Frýdek-Místek

Prodej, Rodinný dům,160 m², Horní Domaslavice, okr. Frýdek-Místekinfo v RK

Společnost Certifis Reality Vám exkluzivně nabízí k prodeji hrubou stavbu moderního zděného rodinného domu, o dispozici 4+kk, stojícího na slunném a rovinatém pozemku o celkové výměře 1 584 m2, v obci Horní Domaslavice. Vše pro lepší představu zakresleno v půdorysu, který naleznete ve..

Lokalita: Horní Domaslavice

Prodej, Rodinný dům, 150 m², Horní Domaslavice, okr. Frýdek-Místek

Prodej, Rodinný dům, 150 m², Horní Domaslavice, okr. Frýdek-Místekinfo v RK

Společnost Certifis Reality nabízí hrubou stavbu rodinného domu 4+kk, se zastřešenou terasou, zastavěnou plochou 150m2, na slunném pozemku o výměře 1 410 m2. Dům je na klidném místě s veškerou občanskou vybaveností. Nejvhodnější doba ke koupi tohoto domu je právě v době jeho výstavby, kde je..

Lokalita: Horní Domaslavice

Prodej, rodinný dům 6+kk, 340 m², Hlučín, ul. Okružní

Prodej, rodinný dům 6+kk, 340 m², Hlučín, ul. Okružníinfo v RK

Nabízíme ke koupi řadový dům v obci Hlučín, část Roviny. Charakteristika nemovitosti: Pozemek o velikosti 400 m2, se zastavěnou plochou 85 m2, a zahradou 287 m2, která je pěkně udržovaná. Na zahradě betonové jezírko a zahradní domek. Příjezdová plocha, může být využita jako plocha parkovací,..

Lokalita: Okružní, Hlučín

Prodej, Chata, 62 m², Řeka, okr. Frýdek-Místek

Prodej, Chata, 62 m², Řeka, okr. Frýdek-Místekrezervováno

Společnost Certifis Reality Vám nabízí k prodeji velmi pěknou chatu s číslem evidenčním v obci Řeka s dispozicí 3+1 v klidném a tichém prostředí CHKO, obklopena lesy s krásným výhledem do okolí. Chata je částečně podsklepená, má dvě podlaží, v přízemí se nalézá kuchyň a obývací pokoj, v patře..

Lokalita: Řeka 211