Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí a stav nabídky prodáno / pronajato" odpovídá 258 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Rodinný dům, 125 m², Ostrava - Radvanice, ul. V Osadě

Prodej, Rodinný dům, 125 m², Ostrava - Radvanice, ul. V Osaděprodáno

Dovolte mi představit Vám tuto velmi zajímavou nabídku. Jedná se o dvoupodlažní finský rodinný dům se samostatně stojící garáží a zahradou o výměře 507 m². Objekt se nachází v části obce Ostrava - Radvanice. Skvělá dostupnost, například Nová Karolina je vzdálena autem necelých 10minut, MHD..

Lokalita: V Osadě, Ostrava - Radvanice

Pronájem, Byt 2+1, 58 m², Ostrava - Moravská Ostrava, ul. Ahepjukova

Pronájem, Byt 2+1, 58 m², Ostrava - Moravská Ostrava, ul. Ahepjukovaprodáno

Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu byt o výměře 58m2 a dispozici 2+1, na ulici Ahepjukova. Byt je po kompletní a zdařilé rekonstrukci: nová kuchyňská linka včetně myčky, indukce a trouby, nové koupelnové jádro s vanou, nové podlahy a omítky. Ve všech oknech v bytě jsou instalovány elektrické..

Lokalita: Ahepjukova, Ostrava - Moravská Ostrava

Pronájem bytu 2+1, Ostrava - Poruba, ul. Karla Pokorného

Pronájem bytu 2+1, Ostrava - Poruba, ul. Karla Pokornéhoprodáno

Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu byt o dispozici 2+1 a s výměrou 54 m2. Tento byt snoubí požadavky i náročnějšího klienta - žádaná lokalita Ostravy a už na první pohled perfektně zpracovaná rekonstrukce, při které byly použity kvalitní materiály s důrazem na detail a funkčnost. Byt se..

Lokalita: Karla Pokorného, Ostrava - Poruba

Prodej, Byt 1+1, 28 m², Ostrava - Poruba, ul. Řecká

Prodej, Byt 1+1, 28 m², Ostrava - Poruba, ul. Řeckáprodáno

Dovoluji si Vám nabídnout je koupi byt v osobním vlastnictví, o dispozici 1+1 a výměře 28m2. Byt se nachází ve 2.NP panelového domu po kompletní revitalizaci. V bytě jsou plovoucí podlahy, keramické obklady + nástřik v koupelně. Byt je ve velmi udržovaném stavu a nabízí se včetně veškerého..

Lokalita: Řecká, Ostrava - Poruba

Pronájem, Kanceláře, 40m2, Náměstí SNP, Ostrava-Jih

Pronájem, Kanceláře, 40m2, Náměstí SNP, Ostrava-Jihprodáno

Nabízíme velmi zajímavé komerční prostory o rozloze 40m2, skvělá lokalita Náměstí SNP. Prostory je možné využít jako obchodní, kancelářské nebo skladovací prostory s výbornou dostupností a parkováním před objektem. Lze po dohodě upravit dle potřeb a záměru provozované činnosti. Výhodou jsou..

Lokalita: náměstí Slovenského národního povstání, Ostrava - Zábřeh

Prodej, Rodinný dům, 122 m², Horní Domaslavice, okr. Frýdek-Místek

Prodej, Rodinný dům, 122 m², Horní Domaslavice, okr. Frýdek-Místekprodáno

Nabízíme k rezervaci novostavbu moderního rodinného domu 4+k s terasou, zast.plochou 150m2, na slunném pozemku o výměře 1 410 m2. Dům je na klidném místě s veškerou občanskou vybaveností, 5 minut dálnice FM/ČT, 2 min.autobusová zastávka, ZŠ a MŠ v blízkosti. V tuto chvíli je možno doladit dle..

Lokalita: Horní Domaslavice

Pronájem, Byt 3+1, 56 m², Ostrava - Zábřeh, ul. Volgogradská

Pronájem, Byt 3+1, 56 m², Ostrava - Zábřeh, ul. Volgogradskáprodáno

Nabízím k dlouhodobému pronájmu byt na ulici Volgogradská, o dispozici 3+1 a výměře 56m2. Perfektní lokalita s dostatkem zeleně. Tramvajová a autobusová zastávka, obchod, OC Kotva, ZŠ a MŠ - to vše do 5min chůze od domu. Byt je po kompletní velmi zdařilé rekonstrukci a jedná se o jeho první..

Lokalita: Volgogradská, Ostrava - Zábřeh

Pronájem, Byty 3+kk, 82m² - Frýdek-Místek

Pronájem, Byty 3+kk, 82m² - Frýdek-Místekprodáno

Dovolujeme si Vám nabídnout pronájem krásného , podkrovního bytu o dispozici 3+kk s novou kuchyňskou linkou. Dům se nachází téměř na Místeckém náměstí, konkrétně 2minuty chůze od něj. Parkování před domem. Dům je velmi klidný a kompletně zrekonstruován. Cena nájmu: 12 000,- Kč + záloha na..

Lokalita: Ostravská, Frýdek-Místek - Místek

Pronájem, Byty 1+kk, 27 m², Ostrava - Poruba, ul. Gen. Sochora

Pronájem, Byty 1+kk, 27 m², Ostrava - Poruba, ul. Gen. Sochoraprodáno

Exkluzivně nabízím k pronájmu byt o dispozici 1+kk, umístěný v 1. NP domu po revitalizaci. Dům se nachází ve velmi žádané lokalitě, nedaleko krytého bazénu, v pěší vzdálenosti do 5min. zastávka autobusová i tramvajová, obchod, pošta, škola, restaurace.. zkrátka veškerá občanská..

Lokalita: Gen. Sochora, Ostrava - Poruba

Pronájem, Byt 3+1, 57m², Ostrava - Moravská Ostrava

Pronájem, Byt 3+1, 57m², Ostrava - Moravská Ostravaprodáno

Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu byt o dispozici 3+1, umístěný v 2. patře, na ulici Jirská. Byt prošel kompletní rekonstrukcí a je v perfektním stavu. V kuchyni se nachází kuchyňská linka s indukční deskou, troubou, mikrovlnnou troubou a myčkou. Lednice není součástí výbavy a nájemce si ji..

Lokalita: Jirská, Ostrava - Moravská Ostrava