Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty" odpovídá 18 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Byt 3+1, 65 m², Ostrava - Zábřeh, ul. Písečná

Prodej, Byt 3+1, 65 m², Ostrava - Zábřeh, ul. Písečná1 287 000 Kč

Družstevní byt 3+1, s možností převodu do osobního vlastnictví, o výměře 65m + lodžie. Byt se nachází v 5p. s výtahem. Dům po revitalizaci 3 roky, nová fasáda i okna. Byt po rekonstrukci, zděné jádro, nová koupelna s rohovou vanou a masážním sprchovým boxem, nová kuchyně včetně trouby a varné..

Lokalita: Písečná, Ostrava - Zábřeh

Pronájem, Byty 1+kk, 32m² - Čeladná

Pronájem, Byty 1+kk, 32m² - Čeladná12 800 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu krásný byt 1+kk s balkónem, zařízený, v lázeňské zóně obce Čeladná. Dům ma bezbariérový přístup a výtah. Parkování zajištěno. Zveme Vás na prohlídku, neváhejte nás kontaktovat.

Lokalita: Čeladná

Prodej, Byty 2+1, 59 m², Frýdek-Místek, ul. Janáčkova

Prodej, Byty 2+1, 59 m², Frýdek-Místek, ul. Janáčkova1 400 000 Kč

Nejsnazší je bydlet přímo v centru města. Veškerá občanská vybavenost je v dosahu, všude se rychle a snadno dostanete, vše je tzv. na dosah ruky. Přesně toto Vám splňuje náš nově nabízený byt 2+1, v osobním vlastnictví, zrekonstruovaný (zděné bytové jádro) s plovoucí podlahou. Po vymalování a..

Lokalita: Janáčkova, Frýdek-Místek - Místek

Prodej, Byty 1+kk, 40 m² - Frýdek-Místek - Frýdek

Prodej, Byty 1+kk, 40 m² - Frýdek-Místek - Frýdek1 045 000 Kč

Stačí Vám byt menších rozměrů? A i přes to by měl být dostatečně prostorný? Tak to pokračujte ve čtení. Naší RK nabízený byt 1+KK o velikosti 40 m2 je řešen velmi prakticky. Prostorná chodba, kam můžete umístit vestavnou skříň na vše možné, k tomu umístíte sem tam menší komodku a při tom Vám..

Lokalita: Bavlnářská, Frýdek-Místek - Frýdek

Pronájem, Byt 1+1, 45 m²  Frýdek-Místek, ul. Lesní

Pronájem, Byt 1+1, 45 m² Frýdek-Místek, ul. Lesní8 300 Kč za měsíc

Nová nabídka naší realitní kanceláře - pronájem zařízeného bytu 1+1, 45 m2 v žádané lokalitě městské části Místek. Pěkné okolí parkového typu doplňuje přehrada Olešná, která je nedaleko. MHD je v dosahu. Dům je revitalizován, byt po celkové rekonstrukci. Zasklená lodžie a sklep. Majitel..

Lokalita: Lesní, Frýdek-Místek

Prodej, Byt 1+1, 42m², Ostrava - Poruba, ul. Mongolská

Prodej, Byt 1+1, 42m², Ostrava - Poruba, ul. Mongolská1 100 000 Kč

V zastoupení majitele Vám nabízím ke koupi byt v osobním vastnictví s balkonem, o dispozici 1+1, výměrou 42m², po kompletní a vkusné rekonstrukci v perfektní lokalitě Ostravy-Poruby. Byt se nachází v městské části Ostravy-Poruby, konktrétně 5. obvod. Kdo lokalitu zná, jistě ví, že její výhodou..

Lokalita: Mongolská, Ostrava - Poruba

Prodej, Byt 1+1, 43 m², Paskov, ul. Nádražní

Prodej, Byt 1+1, 43 m², Paskov, ul. Nádražní1 200 000 Kč

V exkluzivním zastoupení majitele si Vám dovoluji nabídnout ke koupi byt v osobním vlastnictví, velkometrážní: 43m², s balkonem, dva sklepy a po kompletní rekonstrukci. Byt prošel rekonstrukcí v roce 2016. V nové kuchyni jsou zabudovány všechny důležité spotřebiče jako lednice, indukční varná..

Lokalita: Nádražní, Paskov

Prodej, Byty 2+1, 53 m², Ostrava - Poruba, ul. Ukrajinská

Prodej, Byty 2+1, 53 m², Ostrava - Poruba, ul. Ukrajinská990 000 Kč

Byt v klidné lokalitě 5. obvodu městské části Ostravy-Poruby. Vše potřebné v pěší vzdálenosti, ať už to jsou obchody: Kaufland, Lidl, Tesco, nebo tramvajová/autobusová zastávka, lékař, základní a mateřská škola. V okolí spousta zeleně, z balkonu se díváte do korun stromů. Toto je pár výhod z mnoha..

Lokalita: Ukrajinská, Ostrava - Poruba

Pronájem, Garsoniéra, Ostrava - Zábřeh, ul. Plzeňská

Pronájem, Garsoniéra, Ostrava - Zábřeh, ul. Plzeňská4 500 Kč za měsíc

Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu garsoniéru o výměře 22 m2 na ulici Plzeňská v Ostravě - Zábřehu. Prostorný byt se nacházejí v panelovém domě po rekonstrukci. Tyto ubytovací jednotky jsou po rekonstrukci taktéž. Nájemné je 4 500,- Kč/měsíc + služby 1 500,- Kč/měsíc, kauce je 9 000,- Kč..

Lokalita: Plzeňská, Ostrava - Zábřeh

Pronájem, Byt 1+1, 45 m², Ostrava - Zábřeh, ul. Plzeňská

Pronájem, Byt 1+1, 45 m², Ostrava - Zábřeh, ul. Plzeňská6 000 Kč za měsíc

Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu byt o výměře 45 m2 na ulici Plzeňská v Ostravě - Zábřehu. Prostorný byt se nachází v domě po revitalizaci. Samotný byt je po částečné rekonstrukci taktéž – pokoj a velká kuchyň s kuchyňskou linkou. Nájemné je 6000,- Kč/měsíc + služby 1500,- Kč/měsíc,..

Lokalita: Plzeňská, Ostrava - Zábřeh