Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty" odpovídá 11 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Byt 3+1, 56 m², Ostrava - Zábřeh, ul. Volgogradská

Pronájem, Byt 3+1, 56 m², Ostrava - Zábřeh, ul. Volgogradskárezervováno

Nabízím k dlouhodobému pronájmu byt na ulici Volgogradská, o dispozici 3+1 a výměře 56m2. Perfektní lokalita s dostatkem zeleně. Tramvajová a autobusová zastávka, obchod, OC Kotva, ZŠ a MŠ - to vše do 5min chůze od domu. Byt je po kompletní velmi zdařilé rekonstrukci a jedná se o jeho první..

Lokalita: Volgogradská, Ostrava - Zábřeh

Pronájem, Byty 3+kk, 82m² - Frýdek-Místek

Pronájem, Byty 3+kk, 82m² - Frýdek-Místek13 000 Kč za měsíc

Dovolujeme si Vám nabídnout pronájem krásného, podkrovního bytu o dispozici 3+kk s novou kuchyňskou linkou. Dům se nachází téměř na Místeckém náměstí, konkrétně dvě minuty chůze od něj. Dům je velmi klidný a kompletně zrekonstruován. Parkování před domem. Cena nájmu: 14 000-Kč + záloha na vodu..

Lokalita: Ostravská, Frýdek-Místek - Místek

Pronájem, byt 2+1, 53 m², Ostrava - Poruba, ul. Hlavní třída

Pronájem, byt 2+1, 53 m², Ostrava - Poruba, ul. Hlavní třída12 900 Kč za měsíc

Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu krásný byt o dispozici 2+1 a výměře 53 m². Byt je po rekonstrukci a připraven pro své první nájemníky. Kompletně nová kuchyně včetně spotřebičů, nové zděné jádro s rohovou vanou v koupelně, snížené stropy, nová elektřina. Podlahy: kombinace dlažby v kuchyni..

Lokalita: Hlavní třída, Ostrava - Poruba

Pronájem, Byt 2+1, 55 m², Ostrava - Mariánské Hory, ul. Korunní

Pronájem, Byt 2+1, 55 m², Ostrava - Mariánské Hory, ul. Korunnírezervováno

Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu byt o dispozici 2+1, v Ostravě - Mariánských horách, na ulici Korunní. Jedná se o plně vybavený byt po kompletní rekonstrukci, umístěném v 1.NP a s výměrou 55m2. Vybavení, které vidíte na fotografiích bude ponecháno, což je bezesporu velkou výhodou, pro..

Lokalita: Korunní, Ostrava - Mariánské Hory

Prodej, byt 3+1, 78 m2, Frýdek-Místek, ul. Novodvorská

Prodej, byt 3+1, 78 m2, Frýdek-Místek, ul. Novodvorská2 890 000 Kč

Dovolujeme si Vám nabídnou ke koupi byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 a výměře 78m2. Dům se nachází v klidné lokalitě na ulici Novodvorská ve Frýdku-Místku. Veškeré služby v pěší vzdálenosti. Byt je v udržováním stavu, zděné jádro, prostorná zasklená lodžie. Nízké náklady na..

Lokalita: Novodvorská, Frýdek-Místek - Frýdek

Prodej, Byt 1+1, 28 m², Ostrava - Poruba, ul. Řecká

Prodej, Byt 1+1, 28 m², Ostrava - Poruba, ul. Řecká1 650 000 Kč

Dovoluji si Vám nabídnout je koupi byt v osobním vlastnictví, o dispozici 1+1 a výměře 28m2. Byt se nachází ve 2.NP panelového domu po kompletní revitalizaci. V bytě jsou plovoucí podlahy, keramické obklady + nástřik v koupelně. Byt je ve velmi udržovaném stavu a nabízí se včetně veškerého..

Lokalita: Řecká, Ostrava - Poruba

Pronájem, Byt 1+kk, 40 m², Frýdek-Místek, Místek, ul. Ostravská

Pronájem, Byt 1+kk, 40 m², Frýdek-Místek, Místek, ul. Ostravská8 500 Kč za měsíc

Sháníte bydlení v blízkosti centra? Bydlení, které v klidném domě, s pár sousedy? Pak je tato nabídka možná ta pravá. Společnost CERTIFIS reality Vám nabízí k pronájmu byt 1+kk o velikosti 40 m2 na ul. Ostravská ve Frýdku-Místku. Byt se nachází v 3.NP/3 cihlového domu. Proběhla kompletní..

Lokalita: Ostravská, Frýdek-Místek - Místek

Pronájem, byt 3+1, Ostrava - Dubina, ul. Antonína Poledníka

Pronájem, byt 3+1, Ostrava - Dubina, ul. Antonína Poledníkarezervováno

V zastoupení majitele si Vám dovoluji nabídnout k pronájmu byt 3+1, 64m2 + lodžie. Byt je po kompletní, vkusné rekonstrukci a připraven k nastěhování. Součástí vybavení kuchyně je lednice, jídelní stůl a čtyři židle. Z kuchyně je vstup na prostornou lodžii. Bezesporu velkou výhodou bytu jsou..

Lokalita: Antonína Poledníka, Ostrava - Dubina

Pronájem, Byt 3+1, 57m², Ostrava - Moravská Ostrava

Pronájem, Byt 3+1, 57m², Ostrava - Moravská Ostravarezervováno

Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu byt o dispozici 3+1, umístěný v 2. patře, na ulici Jirská. Byt prošel kompletní rekonstrukcí a je v perfektním stavu. V kuchyni se nachází kuchyňská linka s indukční deskou, troubou, mikrovlnnou troubou a myčkou. Lednice není součástí výbavy a nájemce si ji..

Lokalita: Jirská, Ostrava - Moravská Ostrava

Pronájem, Byty 3+kk, 82m² - Frýdek-Místek

Pronájem, Byty 3+kk, 82m² - Frýdek-Místekrezervováno

Dovolujeme si Vám nabídnout pronájem krásného , podkrovního bytu o dispozici 3+kk s novou kuchyňskou linkou. Dům se nachází téměř na Místeckém náměstí, konkrétně 2minuty chůze od něj. Parkování před domem. Dům je velmi klidný a kompletně zrekonstruován. Cena nájmu: 12 000,- Kč + záloha na..

Lokalita: Ostravská, Frýdek-Místek - Místek