Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 28 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Byty 2+1, 55m2 - Průkopnická, Ostrava - Zábřeh

Prodej, Byty 2+1, 55m2 - Průkopnická, Ostrava - Zábřehrezervováno

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví, dispozičně 2+1, se zasklenou lodžii, s neprůchozími pokoji, ve velmi zajímavé a žádané lokalitě. Byt v tomto okamžiku prochází kompletní rekonstrukcí, vše v bytě bude nové, včetně elektrických rozvodů, omítek, podlah, koupelny a wc, kuchyňské linky.....

Lokalita: Průkopnická, Ostrava - Zábřeh

Prodej, Rodinný dům, 287 m², Baška - Kunčičky u Bašky

Prodej, Rodinný dům, 287 m², Baška - Kunčičky u Bašky2 800 000 Kč

Hledáte rodinný dům, který má dvě samostatné bytové jednotky? Uvažujete o pořízení penzionu v turistické lokalitě? A co by jste řekli na jinou variantu podnikání - ordinace lékaře, nebo rovnou přebudování domu na sídlo firmy? Pro tuto variantu je zde skvělá dostupnost, kterou každá firma skutečně ..

Lokalita: Baška - Kunčičky u Bašky

Pronájem, Byt 2+kk, 40 m², Opava, ul. Pekařská

Pronájem, Byt 2+kk, 40 m², Opava, ul. Pekařská10 000 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu byt 2+kk, umístěný v bezprostřední blízkosti centra (perfektní dostupnost všech služeb) a po kompletní zdařilé rekonstrukci. V bytě zůstane ponechána postel a TV v obývací části (viz. Foto). Byt disponuje velkým množstvím úložného prostoru, není potřeba řešit skříně, jsou..

Lokalita: Pekařská, Opava

Pronájem, Byty 4+1, 125m² - Orlová - Poruba

Pronájem, Byty 4+1, 125m² - Orlová - Poruba11 000 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu zařízený byt o velikosti 4+1, v rodinném domě, na velmi hezkém místě na pomezí Orlové a Rychvaldu (13 km dojezd do Ostravy). Byt má samostatný vchod, možnost využití soukr.posilovny a posezení na zahradě. Internetové připojení, parkovací místo samozřejmostí. Kauce 2xnájem,..

Lokalita: Zátiší, Orlová - Poruba

Prodej, Byt 1+1, 42m², Ostrava - Poruba, ul. Mongolská

Prodej, Byt 1+1, 42m², Ostrava - Poruba, ul. Mongolskárezervováno

V zastoupení majitele Vám nabízím ke koupi byt v osobním vastnictví s balkonem, o dispozici 1+1, výměrou 42m², po kompletní rekonstrukci v perfektní lokalitě Ostravy-Poruby. Jedná se o zajímavou investiční příležitost, jelikož za 4 roky bude nájem ponížen na 2 000,- Kč/měsíčně. Byt se nachází..

Lokalita: Mongolská, Ostrava - Poruba

Pronájem, Kanceláře, 80m2 - Ostrava-Jih

Pronájem, Kanceláře, 80m2 - Ostrava-Jih7 000 Kč za měsíc

Nabízíme velmi zajímavé komerční prostory o rozloze 80m2, skvělá lokalita Náměstí SNP. Prostory je možné využít jako obchodní, kancelářské nebo skladovací prostory s výbornou dostupností a parkováním před objektem. Lze po dohodě upravit dle potřeb a záměru provozované činnosti. Výhodou jsou..

Lokalita: Ostrava

Pronájem, Byty 2+kk, 55m² - Petrovice u Karviné - Dolní Marklovice

Pronájem, Byty 2+kk, 55m² - Petrovice u Karviné - Dolní Marklovice11 000 Kč za měsíc

Nabízíme Vám krásný byt na dlouhodobý pronájem v RD, umístěny v 1.patře se samostatným vchodem. Byt je částečně zařízen. Dům je umístěn v hezké přírodě, kousek od centra obce. Kauce 2xnájem, poplatky 1xnájem. Neváhejte zavolat.

Lokalita: Petrovice u Karviné - Dolní Marklovice

Prodej, Byt 1+1, 43 m², Paskov, ul. Nádražní

Prodej, Byt 1+1, 43 m², Paskov, ul. Nádražní1 090 000 Kč

V exkluzivním zastoupení majitele si Vám dovoluji nabídnout ke koupi byt v osobním vlastnictví, velkometrážní: 43m², s balkonem, dva sklepy a po kompletní rekonstrukci. Byt prošel rekonstrukcí v roce 2016. V nové kuchyni jsou zabudovány všechny důležité spotřebiče jako lednice, indukční varná..

Lokalita: Nádražní, Paskov

Prodej, Byty 4+1, 83m², Moravská Ostrava, ul. Maroldova

Prodej, Byty 4+1, 83m², Moravská Ostrava, ul. Maroldova1 400 000 Kč

V zastoupení majitele si Vám dovoluji nabídnout ke koupi družstevní byt s lodžií, o dispozici 4+1 a výměře 83m2 + 13m2 sklep. Byt se nachází na ulici Maroldova a je umístěn s ideální dostupností všech služeb. Momentálně družstevní vlastnictví, bez možnosti převodu - neplatíte daň z..

Lokalita: Maroldova, Ostrava - Moravská Ostrava

Prodej, ubytovací zařízení, 860 m2, Vratimov, ul. Nádražní

Prodej, ubytovací zařízení, 860 m2, Vratimov, ul. Nádražní7 000 000 Kč

Právě nyní je k prodeji hotelové zařízení ve Vratimově s rozlehlým pozemkem 1908 m2. Jedná se o velmi zajímavou nabídku. Vratimov se nachází 10minut autem z centra Ostravy, tudíž skvělá dostupnost. Na jednu stranu je za hotelem příroda, na druhou stranu základní občanské vybavení je v dosahu...

Lokalita: Nádražní, Vratimov