Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 14 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Byt 3+1, 70 m², Opava, ul. Krnovská

Pronájem, Byt 3+1, 70 m², Opava, ul. Krnovská11 500 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu velmi hezký byt 3+1, na ulici Krnovská v Opavě. Výborná dopravní dostupnost. Byt je po rekonstrustrukci, částečně vybaven spotřebiči a nábytkem na fotografiích. Bude ponechána lednice, pračka, myčka. Z nábytku pak obývací stěna, vestavěné skříně v komoře, ložnici a pokoji...

Lokalita: Krnovská, Opava - Předměstí

Pronájem, Byt 1+1, 49 m², Ostrava, ul. Štramberská

Pronájem, Byt 1+1, 49 m², Ostrava, ul. Štramberská6 000 Kč za měsíc

Nabízím Vám k pronájmu byt o dispozici 1+1. Byt je umístěn v 2/3.NP cihlového domu po revitalizaci. V bytě nová kuchyňská linka, podlahy a je vymalován. Cena: nájem 6 000,- Kč + elektřina a plyn na nájemníka, kauce ve výši dvou nájmů + jeden nájem poplatek za zprostředkování.

Lokalita: Štramberská, Ostrava - Vítkovice

Prodej, Pozemek pro bydlení, 5 044 m², Dětmarovice

Prodej, Pozemek pro bydlení, 5 044 m², Dětmarovice300 Kč za m2

Dovolujeme si Vám nabídnou pozemek v obci Dětmarovice, o celké výměře 5 044m2. Pozemek je mírně svažitý a nachází se v klidné lokalitě, okolí je zástavba rodinných domů. Díky rozšíření územního plánu zde vznikají nové zástavby, které lokalitu zhodnocují. Autobusová zastávka 900 m, základní..

Lokalita: Dětmarovice

Pronájem, Byty 2+1, 55 m², Moravská Ostrava, ul. Petra Křičky

Pronájem, Byty 2+1, 55 m², Moravská Ostrava, ul. Petra Křičky11 000 Kč za měsíc

Nabízím Vám k pronájmu byt o dispozici 2+1. Byt je umístěn v 11./13. NP panelového domu po revitalizaci (zateplení, eurookna, výtahy). Byt se nabízí částečně zařízen (lednice, pračka, myčka, sedací souprava). Majitel se ale nebrání domluvě o tom, co bude ponecháno. Dům je umístěn v dobré..

Lokalita: Petra Křičky, Ostrava - Moravská Ostrava

Pronájem, Byt 1+1, 27 m², Ostrava - Poruba, ul. Mongolská

Pronájem, Byt 1+1, 27 m², Ostrava - Poruba, ul. Mongolská6 600 Kč za měsíc

Nabízíme Vám k pronájmu byt o dispozici 1+1. Byt je v udržovaném stavu. V pokoji původní parkety, v kuchyni a chodbě PVC. Koupelna umakart s nástřikem. Dům s bezbarierovým vchodem je umístěn na straegickém místě, kdy je v pěší vzdálenosti zastávka autobusu, tramvaje, obchody Tesco, Lidl a..

Lokalita: Mongolská, Ostrava - Poruba

Pronájem, Byt 1+1, 27 m², Ostrava - Poruba, ul. Gen. Sochora

Pronájem, Byt 1+1, 27 m², Ostrava - Poruba, ul. Gen. Sochora7 300 Kč za měsíc

Exkluzivně nabízím k pronájmu byt o dispozici 1+1, umístěný v 1. NP domu po revitalizaci. Dům se nachází ve velmi žádané lokalitě, nedaleko krytého bazénu, v pěší vzdálenosti do 5min. zastávka autobusová i tramvajová, obchod, pošta, škola, restaurace.. zkrátka veškerá občanská..

Lokalita: Gen. Sochora, Ostrava - Poruba

Pronájem, Byt 1+1, 45 m², Ostrava - Slezská Ostrava, ul. Kasární

Pronájem, Byt 1+1, 45 m², Ostrava - Slezská Ostrava, ul. Kasární7 300 Kč za měsíc

Společnost Certifis Reality Vám nabízí k pronájmu prostorný, zrekonstruovaný byt 1+1 o výměře 45 m² ve Slezské Ostravě na ul. Kasární. Byt se nachází v 2NP/2 cihlového domu po celkové revitalizaci s novými rozvody. Jedná se o velmi hezkou, klidnou lokalitu kousek od centra města. Nová..

Lokalita: Kasární, Ostrava - Slezská Ostrava

Pronájem, komerční objekt, Třinec - Lyžbice

Pronájem, komerční objekt, Třinec - Lyžbiceinfo v RK

Nabízíme k pronájmu komerční objekt - vilu, v centru Třince, konkrétně část Lyžbice. Vila prošla 2014 kompletní rekonstrukcí a rozhodně se jedná o velmi reprezentativní sídlo firmy, ordinace, atd. Kanceláře po patrech lze pronajmout i zvlášť. V přízemí se nachází recepce s kuchyňským..

Lokalita: Třinec

Prodej, Pozemky pro bydlení, 858 m², Komorní Lhotka

Prodej, Pozemky pro bydlení, 858 m², Komorní Lhotkainfo v RK

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi stavební pozemek v obci Komorní Lhotka. Obec Komorní Lhotka je vyhledávaná podhorská oblast vzhledem k její dostupnosti do měst (ve vzdálenosti 10 km Třinec, 11 km Český Těšín, 13 km Frýdek-Místek a 14 km Frýdlant nad Ostravicí) a přesto je na dosah přírodě,..

Lokalita: Komorní Lhotka

Prodej, Pozemky - 7065m² - Vendryně

Prodej, Pozemky - 7065m² - Vendryněinfo v RK

Nabízíme k prodeji pozemky v úžasné lokalitě o velikosti 7065m2 v k.ú.Vendryně. U pozemků je možno žádat o zařazení do zástavby změnou územního plánování, mají příjezdovou cestu, sítě jsou na hranici okolní zástavby. Pro další info neváhejte zavolat.

Lokalita: Vendryně