Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 17 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Byt 2+kk, 53m², Ostrava - Bělský Les, ul. J. Herolda

Prodej, Byt 2+kk, 53m², Ostrava - Bělský Les, ul. J. Herolda1 500 000 Kč

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi družstevní byt, umístěný v městské části Ostravy - Bělský Les, konkrétně na ulici Jiřího Herolda. Dům je po revitalizaci v roce 2009 a to včetně nové střechy. Střechu zmiňuji zejména proto, že se jedná o byt, který je umístěný v posledním patře. Co Vás..

Lokalita: Jiřího Herolda, Ostrava - Bělský Les

Prodej, Byt 2+1, 63 m², Frýdek-Místek - Frýdek, ul. Jiráskova

Prodej, Byt 2+1, 63 m², Frýdek-Místek - Frýdek, ul. Jiráskova1 920 000 Kč

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovoluji nabídnout ke koupi byt 2+1 s lodžií, v osobním vlastnictví a o výměře 63m2. Umístěný je v 3p/7p, v domě po kompletní revitalizaci. Byt se nachází v atraktivní lokalitě Frýdku a to na ulici Jiráskova. V pěší vzdálenosti se nachází: Zámecké náměstí..

Lokalita: Jiráskova, Frýdek-Místek - Frýdek

Pronájem, Byt 3+1, 77 m², Ostrava - Poruba, ul. Evžena Rošického

Pronájem, Byt 3+1, 77 m², Ostrava - Poruba, ul. Evžena Rošického11 500 Kč za měsíc

Dovoluji si Vám nabídnout pronájem částečně vybaveného bytu 3+1 s lodžií. Dům, ve kterém se nachází, je umístěn v klidné lokalitě Ostravy-Poruby. Hledáte klidné bydlení? Chcete si vychutnat ranní kávu na čerstvém vzduchu? Nechcete řešit nákup základního vybavení do pronájmu? Pokud ano, je tato..

Lokalita: Evžena Rošického, Ostrava - Svinov

Prodej, Byt 1+1, 37 m², Ostrava - Poruba, ul. Sokolovská

Prodej, Byt 1+1, 37 m², Ostrava - Poruba, ul. Sokolovská1 150 000 Kč

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout ke koupi družstevní byt o dispozici 1+1. Tento slunný byt je o výměře 37m2 a je po částečné rekonstrukci. Nachází se v 5p/5p a k dispozici je výtah. V prostorné kuchyni se nachází zánovní kuchyňská linka. Kuchyň je zvětšena díky zazděné chodbě. Pomocí této..

Lokalita: Sokolovská, Ostrava - Poruba

Pronájem, Rodinné domy, Baška - Kunčičky u Bašky

Pronájem, Rodinné domy, Baška - Kunčičky u Bašky25 000 Kč za měsíc

Společnost Certifis Reality nabízí k pronájmu 2 rodinné domy, novostavby 3+kk, v krásném prostředí Beskyd na okraji obce Kunčičky u Bašky. Domy jsou dostavěny v roce 2020, jedná se o nízkoenergetické stavby postaveny z kvalitních, moderních materiálů, které jsou velmi vkusně použity v exteriéru..

Lokalita: Baška - Kunčičky u Bašky

Prodej, Byty 2+1, 75m² - Ostrava - Moravská Ostrava

Prodej, Byty 2+1, 75m² - Ostrava - Moravská Ostravarezervováno

Nabízíme k prodeji byt 2+1, o velikosti 75m2, ve velmi žádané lokalitě, poblíž centra města, obklopen zelení a výhledem na Dolní oblast Vítkovic. Byt je v původních dispozicích 3+1 a je možné ho do této dispozice opět přestavět. V obývacím pokoji je z jedné strany francouzské okno přes celou..

Lokalita: Gajdošova, Ostrava - Moravská Ostrava

Pronájem, Rodinný dům, 5+kk - Pražmo

Pronájem, Rodinný dům, 5+kk - Pražmo28 000 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu krásnou novostavbu roubeného domu 5+kk v podhorské vesničce Pražmo. Dům je postaven z přírodních materiálů, s důrazem na zdravý styl bydlení a je situován na okraji vesnice pod lesem, ve svahu s nádherným výhledem. K domu je k dispozici pozemek 4000m2. Hledáme vážné a..

Lokalita: Pražmo

Pronájem, Byt 3+1, 73 m², Frýdek-Místek, ul. I. J. Pešiny

Pronájem, Byt 3+1, 73 m², Frýdek-Místek, ul. I. J. Pešinyrezervováno

Nově Vám nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný, zařízený, třípokojový byt, s prostorným balkonem ve velmi klidném a příjemném, parkovém prostředí v městské části Frýdku s výbornou dostupností do centra. Byt prošel celkovou rekonstrukcí a je vybaven novými elektrospotřebiči - aut. pračka,..

Lokalita: I. J. Pešiny, Frýdek-Místek - Frýdek

Prodej, dvougenerační rodinný dům, ul.Frýdecká, Ostrava

Prodej, dvougenerační rodinný dům, ul.Frýdecká, Ostrava5 250 000 Kč

Ideální příležitost pro rodinu, podnikatele nebo firmu hledající sídlo. Zajímavá je i varianta koupě za účelem investice, například pronájmu. Multifunkční dům s halou na skladování v dobrém a funkčním stavu za velmi zajímavou cenu. RD je dvougenerační se samostatnými vstupy, ke každé bytové..

Lokalita: Frýdecká, Ostrava - Kunčice

Prodej, komerční objekt + hala, ul.Frýdecká, Ostrava

Prodej, komerční objekt + hala, ul.Frýdecká, Ostrava5 250 000 Kč

Ideální příležitost pro rodinu, podnikatele nebo firmu hledající sídlo. Zajímavá je i varianta koupě za účelem investice, například pronájmu. Multifunkční dům s halou na skladování v dobrém a funkčním stavu za velmi zajímavou cenu. RD je dvougenerační se samostatnými vstupy, ke každé bytové..

Lokalita: Frýdecká, Ostrava - Kunčice