Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii komerční" odpovídají 4 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Výroba, 6 141m², Bohumín

Prodej, Výroba, 6 141m², Bohumín7 990 000 Kč

Nabízíme Vám prodej areálu ležícího přímo na hlavním tahu z Bohumína do Ostravy/Polska. Vzdálenost od napojení na dálnici D1 2min jízdy. Prodej této nemovitosti je včetně firmy s.r.o. s tradicí od r. 1996, více informací v textu níže. Objekt zahrnuje prodejnu s výlohou, dílny, sklady, šatnu,..

Lokalita: Bohumín

Prodej, ubytovací zařízení, 860 m2, Vratimov, ul. Nádražní

Prodej, ubytovací zařízení, 860 m2, Vratimov, ul. Nádražní7 000 000 Kč

Právě nyní je k prodeji hotel ve Vratimově s rozlehlým pozemkem 1908 m2. Vratimov se nachází 10minut autem z centra Ostravy, tudíž skvělá dostupnost. Na jednu stranu je za hotelem příroda, na druhou stranu základní občanské vybavení je v dosahu. Nabízený hotel s 11 pokoji, které jsou plně..

Lokalita: Nádražní, Vratimov

Pronájem, Kanceláře, 80m2 - Ostrava-Jih

Pronájem, Kanceláře, 80m2 - Ostrava-Jih7 000 Kč za měsíc

Nabízíme velmi zajímavé komerční prostory o rozloze 80m2, na Náměstí SNP. Prostory je možné využít jako obchodní, kancelářské nebo skladovací prostory s výbornou dostupností a parkováním před objektem. Lze po dohodě upravit dle potřeb a záměru provozované činnosti. Výhodou jsou samostatné měřidla..

Lokalita: Ostrava

Pronájem, Kanceláře, Ostrava - Vítkovice, ul. Rudná

Pronájem, Kanceláře, Ostrava - Vítkovice, ul. Rudnácena k jednání

Nabízíme pronájem administrativního objektu v Ostravě - Vítkovicích. Jedná se o budovu, Budova má celkem tři podlaží, 1. podlaží cca 2x30m², 2. podlaží 83m² podlahové plochy, třetí podlaží momentálně před rekonstrukcí s možností využítí i půdního prostoru na skladování věcí. Ke..

Lokalita: Rudná, Ostrava - Vítkovice