Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí a poloha objektu samostatný" odpovídá 19 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Rodinný dům, 122 m², Horní Domaslavice, okr. Frýdek-Místek

Prodej, Rodinný dům, 122 m², Horní Domaslavice, okr. Frýdek-Místek4 550 000 Kč

Společnost Certifis Reality nabízí hrubou stavbu rodinného domu 4+kk, se zastřešenou terasou, zastavěnou plochou 150m2, na slunném pozemku o výměře 1 410 m2. Dům je na klidném místě s veškerou občanskou vybaveností. Nejvhodnější doba ke koupi tohoto domu je právě v době jeho výstavby, kde je..

Lokalita: Horní Domaslavice

Prodej, Rodinný dům,131 m², Horní Domaslavice, okr. Frýdek-Místek

Prodej, Rodinný dům,131 m², Horní Domaslavice, okr. Frýdek-Místek4 990 000 Kč

Společnost Certifis Reality Vám exkluzivně nabízí k prodeji novostavbu rodinného domu, dispozičně 4+kk, stojící na slunném a rovinatém pozemku o celkové výměře 1 584 m2, v obci Horní Domaslavice. Vše pro lepší představu zakresleno v půdorysu, který naleznete ve fotogalerii. Dům díky oknům o..

Lokalita: Horní Domaslavice

Pronájem, Byty 1+kk, 32m² - Čeladná

Pronájem, Byty 1+kk, 32m² - Čeladná12 800 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu krásný byt 1+kk s balkónem, zařízený, v lázeňské zóně obce Čeladná. Dům ma bezbariérový přístup a výtah. Parkování zajištěno. Zveme Vás na prohlídku, neváhejte nás kontaktovat.

Lokalita: Čeladná

Prodej, Výroba, 6 141m², Bohumín

Prodej, Výroba, 6 141m², Bohumín7 990 000 Kč

Nabízíme Vám prodej areálu ležícího přímo na hlavním tahu z Bohumína do Ostravy/Polska. Vzdálenost od napojení na dálnici D1 2min jízdy. Prodej této nemovitosti je včetně firmy s.r.o. s tradicí od r. 1996, více informací v textu níže. Objekt zahrnuje prodejnu s výlohou, dílny, sklady, šatnu,..

Lokalita: Bohumín

Prodej, Pozemek pro výstavbu, 869m² - Sviadnov

Prodej, Pozemek pro výstavbu, 869m² - Sviadnov1 500 000 Kč

Pozemků vhodných ke stavbě rodinného domu, kousek od města a přesto v přírodě s výhledem na Lysou horu už moc nenajdete. Ale "My" pro Vás jeden máme. Pozemek je rovinatý, slunečný a velmi příjemně situován. Přejete si nechat auto doma a využívat zdarma MHD? Není problém, zastávka je od Vašeho..

Lokalita: Horní, Sviadnov

Prodej, Byty 1+kk, 40 m² - Frýdek-Místek - Frýdek

Prodej, Byty 1+kk, 40 m² - Frýdek-Místek - Frýdek1 045 000 Kč

Stačí Vám byt menších rozměrů? A i přes to by měl být dostatečně prostorný? Tak to pokračujte ve čtení. Naší RK nabízený byt 1+KK o velikosti 40 m2 je řešen velmi prakticky. Prostorná chodba, kam můžete umístit vestavnou skříň na vše možné, k tomu umístíte sem tam menší komodku a při tom Vám..

Lokalita: Bavlnářská, Frýdek-Místek - Frýdek

Prodej, Rodinný dům, 287 m², Baška - Kunčičky u Bašky

Prodej, Rodinný dům, 287 m², Baška - Kunčičky u Bašky2 800 000 Kč

Potřebujete rodinný dům, který má dvě samostatné bytové jednotky? Uvažujete o pořízení penzionu v turistické lokalitě? Rodinný dům který Vám zde nabízíme splňuje obě varianty - bydlení i možnost podnikání v turisticky atraktivní lokalitě Kunčičky u Bašky. Do Beskyd je to blízko, velmi blízko..

Lokalita: Baška - Kunčičky u Bašky

Pronájem, Byt 1+1, 45 m²  Frýdek-Místek, ul. Lesní

Pronájem, Byt 1+1, 45 m² Frýdek-Místek, ul. Lesní8 300 Kč za měsíc

Nová nabídka naší realitní kanceláře - pronájem zařízeného bytu 1+1, 45 m2 v žádané lokalitě městské části Místek. Pěkné okolí parkového typu doplňuje přehrada Olešná, která je nedaleko. MHD je v dosahu. Dům je revitalizován, byt po celkové rekonstrukci. Zasklená lodžie a sklep. Majitel..

Lokalita: Lesní, Frýdek-Místek

Prodej, ubytovací zařízení, 860 m2, Vratimov, ul. Nádražní

Prodej, ubytovací zařízení, 860 m2, Vratimov, ul. Nádražní7 000 000 Kč

Právě nyní je k prodeji hotel ve Vratimově s rozlehlým pozemkem 1908 m2. Vratimov se nachází 10minut autem z centra Ostravy, tudíž skvělá dostupnost. Na jednu stranu je za hotelem příroda, na druhou stranu základní občanské vybavení je v dosahu. Nabízený hotel s 11 pokoji, které jsou plně..

Lokalita: Nádražní, Vratimov

Prodej, Rodinné domy, Nový Jičín - Žilina

Prodej, Rodinné domy, Nový Jičín - Žilina3 050 000 Kč

Nabízíme za skvělou cenu rodinný dům v Novém Jičíně - Žilině. Dům je dvougenerační se samostatnými vchody. Přízemí disponuje bytem o velikosti 2+1, patro bytem 3+1. Z patra je přístup na dřevěnou zastřešenou terasu obrostlou břečťany. Na střeše jsou umístěny solární panely, které vytápí nový..

Lokalita: Potoční, Nový Jičín - Žilina