Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí a poloha objektu samostatný" odpovídá 11 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Byt 2+kk, 53m², Ostrava - Bělský Les, ul. J. Herolda

Prodej, Byt 2+kk, 53m², Ostrava - Bělský Les, ul. J. Herolda1 500 000 Kč

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi družstevní byt, umístěný v městské části Ostravy - Bělský Les, konkrétně na ulici Jiřího Herolda. Dům je po revitalizaci v roce 2009 a to včetně nové střechy. Střechu zmiňuji zejména proto, že se jedná o byt, který je umístěný v posledním patře. Co Vás..

Lokalita: Jiřího Herolda, Ostrava - Bělský Les

Pronájem, Byt 3+1, 77 m², Ostrava - Poruba, ul. Evžena Rošického

Pronájem, Byt 3+1, 77 m², Ostrava - Poruba, ul. Evžena Rošického11 500 Kč za měsíc

Dovoluji si Vám nabídnout pronájem částečně vybaveného bytu 3+1 s lodžií. Dům, ve kterém se nachází, je umístěn v klidné lokalitě Ostravy-Poruby. Hledáte klidné bydlení? Chcete si vychutnat ranní kávu na čerstvém vzduchu? Nechcete řešit nákup základního vybavení do pronájmu? Pokud ano, je tato..

Lokalita: Evžena Rošického, Ostrava - Svinov

Pronájem, Rodinné domy, Baška - Kunčičky u Bašky

Pronájem, Rodinné domy, Baška - Kunčičky u Bašky25 000 Kč za měsíc

Společnost Certifis Reality nabízí k pronájmu 2 rodinné domy, novostavby 3+kk, v krásném prostředí Beskyd na okraji obce Kunčičky u Bašky. Domy jsou dostavěny v roce 2020, jedná se o nízkoenergetické stavby postaveny z kvalitních, moderních materiálů, které jsou velmi vkusně použity v exteriéru..

Lokalita: Baška - Kunčičky u Bašky

Prodej, Byty 2+1, 75m² - Ostrava - Moravská Ostrava

Prodej, Byty 2+1, 75m² - Ostrava - Moravská Ostravarezervováno

Nabízíme k prodeji byt 2+1, o velikosti 75m2, ve velmi žádané lokalitě, poblíž centra města, obklopen zelení a výhledem na Dolní oblast Vítkovic. Byt je v původních dispozicích 3+1 a je možné ho do této dispozice opět přestavět. V obývacím pokoji je z jedné strany francouzské okno přes celou..

Lokalita: Gajdošova, Ostrava - Moravská Ostrava

Pronájem, Rodinný dům, 5+kk - Pražmo

Pronájem, Rodinný dům, 5+kk - Pražmo28 000 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu krásnou novostavbu roubeného domu 5+kk v podhorské vesničce Pražmo. Dům je postaven z přírodních materiálů, s důrazem na zdravý styl bydlení a je situován na okraji vesnice pod lesem, ve svahu s nádherným výhledem. K domu je k dispozici pozemek 4000m2. Hledáme vážné a..

Lokalita: Pražmo

Prodej, dvougenerační rodinný dům, ul.Frýdecká, Ostrava

Prodej, dvougenerační rodinný dům, ul.Frýdecká, Ostrava5 250 000 Kč

Ideální příležitost pro rodinu, podnikatele nebo firmu hledající sídlo. Zajímavá je i varianta koupě za účelem investice, například pronájmu. Multifunkční dům s halou na skladování v dobrém a funkčním stavu za velmi zajímavou cenu. RD je dvougenerační se samostatnými vstupy, ke každé bytové..

Lokalita: Frýdecká, Ostrava - Kunčice

Prodej, komerční objekt + hala, ul.Frýdecká, Ostrava

Prodej, komerční objekt + hala, ul.Frýdecká, Ostrava5 250 000 Kč

Ideální příležitost pro rodinu, podnikatele nebo firmu hledající sídlo. Zajímavá je i varianta koupě za účelem investice, například pronájmu. Multifunkční dům s halou na skladování v dobrém a funkčním stavu za velmi zajímavou cenu. RD je dvougenerační se samostatnými vstupy, ke každé bytové..

Lokalita: Frýdecká, Ostrava - Kunčice

Pronájem, Byty 3+1, Frýdek-Místek

Pronájem, Byty 3+1, Frýdek-Místekrezervováno

Společnost Certifis Reality nabízí k pronájmu byt 3+1, o velikosti 70m2, částečně zrekonstruovaný, velmi slunný, částečně vybavený. Byt se nachází v dobré, klidné lokalitě, ve zvýšeném přízemí. K bytu lze užívat zahradu za domem, která je oplocena. Byt je vhodný pro rodinu s dětmi, jedná se o..

Lokalita: Palackého, Frýdek-Místek - Místek

Prodej, stavební pozemek, 1 257 m2,  Ostrava - Polanka nad Odrou, Janová

Prodej, stavební pozemek, 1 257 m2, Ostrava - Polanka nad Odrou, Janovárezervováno

Hledáte pozemek k výstavbě Vašeho vysněného bydlení? Pozemek, který bude v klidném prostředí s výhledem na Beskydy, ale i s dostupnou MHD? Aktuálně nabízíme k prodeji velmi pěkný, rovinatý, slunný pozemek obdélníkového tvaru v atraktivní lokalitě městského obvodu Ostrava - Polanka nad Odrou..

Lokalita: Ostravská, Ostrava - Polanka nad Odrou

Pronájem, Byt 3+1, 77 m², Ostrava - Poruba, ul. Evžena Rošického

Pronájem, Byt 3+1, 77 m², Ostrava - Poruba, ul. Evžena Rošickéhorezervováno

Dovoluji si Vám nabídnout pronájem vybaveného bytu 3+1 s lodžií. Dům, ve kterém se nachází, je umístěn v klidné lokalitě Ostravy-Poruby. Hledáte klidné bydlení? Chcete si vychutnat ranní kávu na čerstvém vzduchu? Nechcete řešit nákup vybavení do pronájmu? Pokud ano, je tato nabídka přímo pro..

Lokalita: Evžena Rošického, Ostrava - Svinov