Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí a poloha objektu samostatný" odpovídá 11 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, komerční objekt, Třinec - Lybžice

Pronájem, komerční objekt, Třinec - Lybžice45 000 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu komerční objekt - vilu, v centru Třince, konkrétně část Lybžice. Vila prošla 2014 kompletní rekonstrukcí a rozhodně se jedná o velmi reprezentativní sídlo firmy, ordinace, atd. Kanceláře po patrech lze pronajmout i zvlášť. V přízemí se nachází recepce s kuchyňským..

Lokalita: Třinec

Pronájem, Byt 1+kk, 34m², Ostrava - Dubina, ul. Jana Maluchy

Pronájem, Byt 1+kk, 34m², Ostrava - Dubina, ul. Jana Maluchy7 500 Kč za měsíc

Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu byt 1+kk, o výměře 34m2. Byt je světný v udržovaném hezkém stavu. Dům, ve kterém se byt nachází je po revitalizaci a je umístěn v městské části Ostrava - Dubina. Veškerá občanská vybavenost v dosahu. Neváhejte mě kontaktovat ohledně bližších..

Lokalita: Jana Maluchy, Ostrava - Dubina

Pronájem, Byt 1+1, 44 m², Ostrava - Poruba, ul. Ivana Sekaniny

Pronájem, Byt 1+1, 44 m², Ostrava - Poruba, ul. Ivana Sekaniny7 000 Kč za měsíc

Byt je ve velmi zachovalém stavu (+ čerstvě vymalováno), v předsíni velké množství úložných prostor. Umístěn v 1.patře panelového domu, klidná lokalita. U domu veřejně přístupné hřiště - velké množství zeleně. K dispozici ihned. Cena 7 000,- Kč + elektřina a plyn (cca 500,- Kč)...

Lokalita: Ivana Sekaniny, Ostrava - Poruba

Prodej, Rodinný dům, 287 m², Baška - Kunčičky u Bašky

Prodej, Rodinný dům, 287 m², Baška - Kunčičky u Bašky2 650 000 Kč

Hledáte rodinný dům, který má dvě samostatné bytové jednotky? Uvažujete o pořízení penzionu v turistické lokalitě? A co by jste řekli na jinou variantu podnikání - ordinace lékaře, nebo rovnou přebudování domu na sídlo firmy? Pro tuto variantu je zde skvělá dostupnost, kterou každá firma skutečně ..

Lokalita: Baška - Kunčičky u Bašky

Prodej, Rodinný dům, 122 m², Horní Domaslavice, okr. Frýdek-Místek

Prodej, Rodinný dům, 122 m², Horní Domaslavice, okr. Frýdek-Místekrezervováno

Nabízíme k rezervaci novostavbu moderního rodinného domu 4+k s terasou, zast.plochou 150m2, na slunném pozemku o výměře 1 410 m2. Dům je na klidném místě s veškerou občanskou vybaveností, 5 minut dálnice FM/ČT, 2 min.autobusová zastávka, ZŠ a MŠ v blízkosti. V tuto chvíli je možno doladit dle..

Lokalita: Horní Domaslavice

Pronájem, Byty 2+kk, 55m² - Petrovice u Karviné - Dolní Marklovice

Pronájem, Byty 2+kk, 55m² - Petrovice u Karviné - Dolní Marklovice11 000 Kč za měsíc

Nabízíme Vám krásný byt na dlouhodobý pronájem v RD, umístěny v 1.patře se samostatným vchodem. Byt je částečně zařízen. Dům je umístěn v hezké přírodě, kousek od centra obce. Kauce 2xnájem, poplatky 1xnájem. Neváhejte zavolat.

Lokalita: Petrovice u Karviné - Dolní Marklovice

Prodej, ubytovací zařízení, 860 m2, Vratimov, ul. Nádražní

Prodej, ubytovací zařízení, 860 m2, Vratimov, ul. Nádražní7 000 000 Kč

Právě nyní je k prodeji hotelové zařízení ve Vratimově s rozlehlým pozemkem 1908 m2. Jedná se o velmi zajímavou nabídku. Vratimov se nachází 10minut autem z centra Ostravy, tudíž skvělá dostupnost. Na jednu stranu je za hotelem příroda, na druhou stranu základní občanské vybavení je v dosahu...

Lokalita: Nádražní, Vratimov

Pronájem, Byty 3+kk, Palkovice

Pronájem, Byty 3+kk, Palkovicerezervováno

Nabízíme krásný byt k pronájmu o velikosti 3+kk, v patře rodinného domu s nadherným výhledem do okolí. Venkovní posezení + místo na úschovu věcí k dispozici na zahradě. Měsíční nájem 10000,- Kč + 3500,- Kč energie. Kauce 2x nájem + poplatky 1x nájem. V případě, že Vás tato nabídka zaujala,..

Lokalita: Palkovice

Pronájem, Kanceláře, Ostrava - Vítkovice, ul. Rudná

Pronájem, Kanceláře, Ostrava - Vítkovice, ul. Rudnácena k jednání

Nabízíme pronájem administrativního objektu v Ostravě - Vítkovicích. Budova má celkem tři podlaží, 1. podlaží cca 2x30m², 2. podlaží 83m² .S možností využítí i půdního prostoru na skladování věcí. Ke kancelářskému využití jsou tedy primárně určena dvě patra. Je možno pronajmou na celá..

Lokalita: Rudná, Ostrava - Vítkovice

Prodej, Rodinný dům,132 m², Horní Domaslavice, okr. Frýdek-Místek

Prodej, Rodinný dům,132 m², Horní Domaslavice, okr. Frýdek-Místekrezervováno

Neváhejte si rezervovat novostavbu rodinného domu s terasou, dispozičně 4+kk, stojící na slunném a rovinatém pozemku o celkové výměře 1 584 m2, v obci Horní Domaslavice. V tuto chvíli je možno doladit dle vlastních představ interiérové záležitosti, jako jsou podlahy, obklady a vybavení koupelny a..

Lokalita: Horní Domaslavice